Zajímavé odkazy

Následující stránky máme rádi a souzní s našimi hodnotami.

Farmářská škola ekologického a biodynamického zemědělství
Farmářská škola ekologického a biodynamického zemědělství

Jde zřejmě o jediný vzdělávací koncept ekologického a biodynamického zemědělství v České republice, který nabízí ucelený program praktického vzdělávání na ekologických farmách u nás i v zahraničí. V souladu s aktuálním ekologickým děním usiluje o vytváření příležitostí a podporu pro mladé zemědělce, kteří budou mít chuť zakládat nové statky a přispívat tak k obnově zdravého hospodaření, zdravé krajiny i života na venkově.

veganský burger Čeko-Brko z pražského bistra Chutnej
Chutnej (veganské bistro v Praze)

Ne, nejsem vegan, ale spoluvlastním toto super bistro v Praze a veškeré recepty jsem osobně vymyslel a chuťově odladil, i když sám maso mám velmi rád. Ale i bez masa se dá vařit výborně, a toto bistro to dokazuje každým svým nabízeným jídlem.

Provozovny máme na Vinohradech a na Letné, děláme hlavně burgery a pizzy, skvělé přílohy, dezerty, různé druhy veganských snacků, prodáváme veganské sýry a taky dárkové vouchery. Rád bych Vás pozval, abyste se osobně přesvědčili.

vyškovský vokální sextet Za5
Vokální sextet Za5 (Vyškov)

Za5 je vyškovský vokální sextet, který chce diváky pohladit hlasem a prostě zapět. Celou hudební kapelu nahradí jen svými hlasy, a capella. Členy jsou Kateřina Vašíčková, Monika Ovčáčíková, Markéta Jiříčková, Martin Pospíšil, Ondřej Vašíček, no, a zase já, Tomáš Béza :-).